Usługi

SERWIS

Posiadając ponad 25-letnie doświadczenie oraz kadrę w pełni wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu serwisowemu: od prostych napraw, sprawdzeń, adiustacji i kalibracji siłomierzy po skomplikowane awarie wymagające dokładnej analizy i modernizacji urządzeń.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami właściwych podzespołów mamy możliwość dostarczać części zamienne po konkurencyjnych cenach, a naprawy wag oraz siłomierzy przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

Jesteśmy również w stanie wykonać dowolne modyfikacje urządzeń pomiarowych w zależności od potrzeb klientów.

KALIBRACJE

Podstawą poprawnego działania urządzeń pomiarowych jest prawidłowo wykonana kalibracja, poświadczająca, że badany przedmiot spełnia określone wymagania metrologiczne. W serwisie firmy Zinner dokonujemy kalibracji nowych i używanych siłomierzy, wag i maszyn wytrzymałościowych według potrzebnych do danego zastosowania parametrów.

Kalibracja odbywa się za pomocą wzorców masy lub specjalistycznych maszyn wzorcowych i obejmuje zakresy dla małych i bardzo dużych sił (od mili do meganiutonów). Do każdego zlecenia może zostać wystawione świadectwo kalibracji.

Należy pamiętać, że urządzenia pomiarowe, takie jak siłomierze i wagi, należy kalibrować przynajmniej raz na dwa lata w celu pozbycia się powstałego w okresie eksploatacji błędu oraz zapewnienia poprawnego wykonywania pomiarów.

WZORCOWANIA

Wzorcowanie jest usługą polegającą na sprawdzeniu wskazań siłomierza w odniesieniu do jednostki wzorcowej – wzorców masy lub maszyny wzorcowej. Jego celem jest określenie stanu urządzenia, sprawdzenie jego wskazań i poprawności funkcjonowania.

Każde wzorcowanie opatrzone jest świadectwem – może być to zarówno dokument wystawiony przez firmę Zinner lub akredytowane laboratorium, w którym znajdują się informacje na temat samego urządzenia i metody sprawdzenia, jak i wyniki sprawdzenia określonych przez użytkownika punktów pomiarowych.

Okresowość wzorcowań określana jest przez użytkownika na podstawie własnych standardów jakości lub na podstawie międzynarodowych standardów, np. według norm ISO. Przyrządy w ciągłej eksploatacji, narażone na wstrząsy i stosowane przenośnie, pracujące w zmiennych lub ciężkich warunkach środowiskowych powinny być sprawdzane częściej niż pozostałe, jednak nie rzadziej niż raz do roku

OPROGRAMOWANIE

Dostarczane przez nas siłomierze i maszyny wytrzymałościowe wyposażone są w dedykowane oprogramowania służące do rejestracji i obróbki danych pomiarowych. Na życzenie możemy dostarczyć oprogramowanie dedykowane do Państwa aplikacji, dzięki czemu dostają Państwo rozwiązanie szyte na miarę.


Każde nietypowe rozwiązanie jest dla nas wyzwaniem, które podejmiemy z maksymalną siłą!

 

 

DANE KONTAKTOWE

Kontakt

Zinner PPHU Witold Zinner
ul. Przelot 24
60-408 Poznań
 

silomierze@zinner.pl

Telefon

Maciej Zinner

+48 667 148 452

Fax

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię
i Nazwisko


EmailTelefonTematTreśćPrzepisz kod
z obrazka

CAPTCHA Image

ZAUFALI NAM

Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image
rolex gmt master eye of the tiger oryginalny prezes